Aplikace 2pocket

Díky 2pocket získáte kromě vypracovaného bonusového systému pro své zákazníky ještě jednu důležitou věc. Informace. Mějte online data o tom, kdo jsou vaši zákazníci, co jedí a kolik a kdy utrácí peněz. Zjistěte, kdy se vaši zaměstnanci přihlašují na směnu, zda nejsou přetížení nebo jak dlouho jim trvá vyřízení objednávky.

To všechno vám pomůže vyladit váš byznys k dokonalosti.

Oslovte

nové potenciální zákazníky, kteří už 2pocket aktivně využívají

Vytvořte

pro své stálé zákazníky zajímavý věrnostní program v podobě cashbacku

Získejte

online přehled o své klientele i provozu a zoptimalizujte své náklady

Dle průzkumu nezávislých organizací

31%

zákazníků považuje za největší
problém v restauracích
dlouhé čekání na objednané jídlo a pak na závěr i na účet.

73%

zákazníků kladně přijímá možnost objednat si produkt nebo službu pomocí mobilní aplikace. 71% chce za služby platit mobilním telefonem.

92%

zákazníků preferuje ocenění
za důvěru značce prostřednictvím slevy a zvýhodněných podmínek.

2pocketvám to pomůže změnit

Získáte nové zákazníky

Využijte početnou komunitu uživatelů 2pocket naplno. Díky přehlednému uživatelskému prostředí o vás potenciální zákazníci najdou během chvilky vše, co potřebují vědět. Prezentujte jim své jedinečné menu a akční nabídky, na které budou uživatelé upozorňováni. Vše kdykoli dostupné online.

Optimalizace personálu

Získejte detailní přehled o provozu vašeho podniku. Máte pocit, že zaměstnanci nastupují na směnu pozdě? Nebo zůstávají na směně déle a jsou přepracovaní? Zjistěte, jak rychle vyřizujete objednávky v konkrétní dny a hodiny. Celý proces objednávání a placení je velmi jednoduchý a vede ke zrychlení obsluhy vašich hostů. Snižte díky těmto informacím provozní náklady na minimum a řiďte svůj byznys efektivně.

Moderní menu, rezervace a statistiky

2pocket nabízí kromě věrnostního programu také celou řadu funkcí. Aplikace je schopna zajistit rezervační systém, veškeré objednávky jídla a pití online a jejich zaplacení prostřednictvím mobilního telefonu. Velkou výhodou 2pocket je přehledné online menu.

12 346

aktivních
uživatelů

6 573

zaplacených účtů
přes 2pocket

376 537 Kč

zaplaceno
přes 2pocket

Vyzkoušejte

si administrační systém

Vytvořili jsme pro vás účet, do kterého můžete zdarma nahlédnout a zjistit, jak 2pocket funguje v praxi. Podívejte se, co všechno můžete o hostech, objednávkách a zaměstnancích zjistit. Mějte svůj byznys pevně v rukou.

Kontaktujte nás

Přijďte si vyzkoušet 2pocket

do restaurace LOFT No 8

Přidejte se nyní

a získejte propagaci

na facebooku zdarma

Jako naše partnerská restaurace máte zajištěnou propagaci na facebooku 2pocket zdarma. Nasdílíme vaše menu i aktuální akční nabídky. Stačí jednoduše kontaktovat našeho správce sociálních sítí.

Začít je tak snadné!

Máte další otázky nebo jste se rozhodli využít všech výhod, které 2pocket přináší? Pak stačí zanechat kontakt nebo se ozvat na níže uvedené kontaktní údaje. Zodpovíme všechny vaše otázky a pomůžeme vám to pořádně rozjet.

+420 725 504 381lea@2pocket.com